Підсумковий урок з теми "Відношення .Пропорції"
"Відношення. Пропорції.".
5 клас
Прямокутний паралелепіпед
урок
5 клас
Тема: Розв´язування рівнянь
Мета.
Вироблення навичок розв’язування рівнянь за правилами знаходження
невідомих компонентів додавання, віднімання і множення;
закріпити вивчене за допомогою казки; стимулювати творчу
активність учнів.
Хід уроку.
І. Організаційний
момент.
Клас розбивається на 3 команди і вибирається
Іван-Царевич.
Урок-казка в 5 класі
конспект уроку
Презентація до уроку алгебри "Арифметична прогресія" 9 клас
презентація тут
Презентація до уроку алгебри "Дослідження функції за допомогою похідної" 11 клас
презентація тут
6 клас. Цикл уроків з теми "Раціональні числа"
конспекти уроків
Робота учасника МАН із теми "Ймовірність виграшу в азартних іграх"
презентація тут
Роль математики в екологічному вихованні полягає в тому, що мовою цифр, функціональних залежностей, розв'язання задач з цифровими даними можна навчити учнів розуміти окремі екологічні поняття, прищепити навички раціонального використання природних ресурсів, розкрити роль математики в пізнанні найбільш загальних і фундаментальних законів природи, створити базу для формування наукового світогляду.Презентація до уроку алгебри "Арифметична прогресія" 9 клас
презентація тут
Презентація до уроку алгебри "Дослідження функції за допомогою похідної" 11 клас
презентація тут
6 клас. Цикл уроків з теми "Раціональні числа"
конспекти уроків
Робота учасника МАН із теми "Ймовірність виграшу в азартних іграх"
презентація тут
екологічне виховання на уроках математики
Розкладання многочлена на множники
урок прес-конференція
Розв'язування задач прикладного характеру
Розвязування задач прикладного характеру
Степенева функція
конспект уроку
Розкладання многочлена на множники
Мета. Узагальнити та систематизувати
знання та вміння
учнів розкладати многочлен на множники , використовуючи
різні
способи,розвивати логічне мислення та математичну мову,
виховувати
товаристкість , взаємоповагу, впевненість у своїх силах.
Хід уроку.
1.
Організаційна частина.
Клас поділяється
на три групи. В кожній групі обирається
научний керівник(консультант ) та секретар .
2.
Мотивація навчальної діяльності.
Сьогодні ми пригадаємо способи розкладання многочленів на
множники, розв’яжемо завдання , де використовується розклад на множники.
урок прес-конференція
Розв'язування задач прикладного характеру
Мета: формувати уміння і
навички учнів використовувати поняття похідної для дослідження властивостей функції , застосовувати метод диференціального
числення до розв'язування задач
прикладного характеру , розвивати навички колективної праці, взаємоконтролю, вміння об’єктивно
оцінювати результати індивідуальної та колективної роботи.
Тип уроку. Урок формування
вмінь і навичок.
ХІД УРОКУ
І. Перевірка домашнього завдання.
За два уроки учні були розділені на «домашні» групи, кожна з яких отримала
задачу.
Задача 1 Число 64 записати у вигляді суми двох
додатних доданків, щоб сума їх квадратів була найменшою
Задача
2 .
Скільки коренів має рівняння х4-4х3-9
= 0?
Задача 3. З'ясуйте, яким повинен бути кут прилягання
під'їзного шляху СЕ до магістралі АВ, щоб сумарний річний пробіг
автомобілів з С до А та В був якомога меншим. Відомо, що рух між С і А буде
вдвічі інтенсивнішим, ніж С і В; АВ =100
км; АС=30 км.
Розвязування задач прикладного характеру
Степенева функція
Мета .
Сформувати поняття степеневої функції,познайомити учнів з її властивостями ,
графіком ,вдосконалювати навички побудови графіків, розвивати вміння працювати
з комп’ютерною програмою GRAN 1 ,виховувати вмїння працювати в
групі.
Хід уроку.
1.
Перевірка домашнього завдання.
Усні вправи.
1.Обчисліть: 3√8 , 4√81,5√-1,
3√-27.
2. Подайте вирази
у вигляді степеня з раціональним показником:
√2 ,3√6
, 1/7√2 , 5√1/х2.
3. Обчисліть: 91/2 , 271/3 , 82/3
, 813/4.
Клас
ділиться на 3 рівносильні групи.
конспект уроку
Немає коментарів:
Дописати коментар